ЕТЕМ ГЕСТАМП Алуминиум Екстружънс АД е утвърдена на пазара международна компания, производител на автомобилни, архитектурни и индустриални алуминиеви профили и решения. С продукция ориентирана основно към външните пазари и дългогодишни традиции в екструдирането на алуминий.

За производствените си звена ЕТЕМ ГЕСТАМП Алуминиум Екстружънс АД обявява свободни позиции за Машинен оператор – работник в производство.

Отговорности:

  • Изпълняване на задачи, свързани с технологичния процес
  • Спазване на фирмените стандарти
  • Произвеждане на качествени продукти, съобразно изискванията на фирмата
  • Работа с лични предпазни средства и спазване на изискванията за безопасност и здраве при работа

Изисквания към кандидатите:

  • средно образование;
  • възможност за работа на смени /включително полагане на нощен труд/;
  • предимство е предишен опит в производствено предприятие;

Ние ви предлагаме:

  • Работа по трудов договор в екип;
  • Фирмено обучение;
  • Възможност за развитие;
  • Социален пакет и персонални бонуси;
  • Сигурност и стабилност в международна индустриална група;

Кандидатурите могат да бъдат подавани и на място: гр.София, кв. Военна рампа, бул. Илиянци №119А.

Job Overview
en_USEnglish